Máte dotaz?

Pište na info@ceskainovace.cz

Chcete být součástí sítí a sdílení?

Pište na team@ceskainovace.cz

Just now

Buďte tam: Konference Inovační ekosystémy ve firmách

Nenechte si ujít podnětnou konferenci Inovační ekosystémy ve firmách, která ve čtvrtek 25.4.2019 od 9 do 13h propojí v krásných prostorách Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT manažery a majitele firem, kteří prostřednictvím inovací vdechují dynamiku svým společnostem.

Tato pracovní konference je určena pro ty, kteří chtějí (či mají na starosti) ve firmě zavádět inovační procesy a nastavovat celkovou schopnost firmy inovovat. Vzhledem k pracovnímu charakteru setkání je akce určena majitelům a ředitelům firem, členům představenstva v roli Chief Innovation Officer a inovačním manažerům. Cílem této odborné akce je networking manažerů zabývajících se inovacemi a výměna zkušeností v inovačním managementu.

Co je inovační ekosystém?

Inovační ekosystém ve firmě zahrnuje procesy a organizační opatření, které umožňují firmě dlouhodobě inovovat. Stále více společností v Čechách zavádí inovační ekosystémy ve firmě, proto považujeme za důležité otevřít diskusní platformu umožňující sdílení zkušeností a best practice.

Veškeré aktuální informace včetně registračního formuláře naleznete na oficiálním webu akce:
www.iec2019.cz

Hlavní partneři


HAVAS PWC PRESCO MAZAGRANDE PRESCO PRESCO