Máte dotaz?

Pište na info@ceskainovace.cz

Chcete být součástí sítí a sdílení?

Pište na team@ceskainovace.cz

Just now

Vernisáž výstavy CZECH INNOVATION EXPO!

Srdečně Vás zveme na vernisáž výstavy Czech Innovation Expo - unikátního projektu z dílny České inovace ve spolupráci s Českými centry, který představuje stoleté dění v naší zemi na poli vědeckém, výzkumném a inovačním. Interaktivní výstava vychází z propojení audiovizuálního umění, designu a moderních technologií, v oblasti rozšířené a virtuální reality.

Po úspěšném uvedení výstavy v Berlíně, Madridu, Pekingu, Šanghaji, a plánovaném představení v Tokiu a dalších světových metropolích, bude výstava prezentována i veřejnosti v Praze.

Výstava CZECH INNOVATION EXPO je jedním z projektů, kterým si ČIN a Česká centra připomínají významná výročí roku 2018. Výstava je unikátní svým konceptem - zdánlivě chaotická a nesouvisející změť tvarů a obrazců na stěnách či dřevěných bednách se prostřednictvím tabletů a chytrých telefonů vybavených aplikací pro rozšířenou realitu promění v poutavou a interaktivní expozici toho nejlepšího z české a československé kreativní historie.

Ujistěte se proto, že na výstavu přijdete s nabitým smartphonem - narozdíl od tradičních galerií Vám jejich používání v expozici vřele doporučujeme, neboť jen tak Vám nic neunikne.

Vernisáž se uskuteční v úterý 13. 11. 2018 od 18:00 v Galerii Českých center, Rytířská 31, Praha 1. Potvrzení Vaší účasti rádi přijmeme do pátku 9. 11. 2018 na emailu ceskacentra@czech.cz.

Těšíme se na setkání!

Hlavní partneři


HAVAS PWC PRESCO MAZAGRANDE PRESCO PRESCO