Máte dotaz?

Pište na info@ceskainovace.cz

Chcete být součástí sítí a sdílení?

Pište na team@ceskainovace.cz

Just now

ČIN po roce opět na MSV Brno

ČIN opět po roce prezentuje na brněnském Mezinárodním strojírenském veletrhu! Návštěvníci mohou interagovat s naší putovní výstavou Czech Innovation Expo, která pomocí virtuální a rozšířené reality originální formou nastiňuje kromě historie česko-slovenských inovátorů také současnost a budoucnost domácího inovačního prostředí.

Cílem Czech Innovation Expo je zajímavou formou připomenout, že jako malá země jsme schopni obrovské tvořivosti, improvizace a vynalézavosti. Právě tyto vlastnosti, jako součást našeho národního DNA, jsou základním stavebním kamenem budoucího vývoje České republiky.

Jsme rádi, že tato expozice jakožto příspěvek k oslavám 100 let republiky bude naši zem i nadále zviditelňovat v zahraničí. Vy se zatím v rámci návštěvy MSV 2018 můžete s expozicí seznámit hezky na domácí půdě - těšíme se na setkání!

V letošním roce ČIN dále chystá spuštění mobilní aplikace Czech Innovation Team, která pomůže propojit kreativní a enthusiastické osobnosti na různých místech, z různých profesí a s různými zájmy a obory činnosti, tak, aby se v případě potřeby mohli lidé snadno spojit a navázat efektivní spolupráci. Aplikace tak umožní nejen propojení lidských zdrojů, ale též know-how nebo finančních prostředků. Další info se od nás dozvíte na podzim!

Hlavní partneři


HAVAS PWC PRESCO MAZAGRANDE PRESCO PRESCO