Máte dotaz?

Pište na info@ceskainovace.cz

Chcete být součástí sítí a sdílení?

Pište na team@ceskainovace.cz

Just now

Pozvánka na ZETA Matchmaking

V souvislosti s vyhlášením 2. veřejné soutěže programu ZÉTA dne 18. září 2018 pořádá Technologická agentura ČR (TA ČR) další z řady matchmakingových setkání #TACRship ZÉTA, které má za cíl propojit zájemkyně a zájemce o účast ve 2. veřejné soutěži a poskytnout tak prostor pro setkání partnerů, inspiraci a informace k podání návrhů projektů do veřejné soutěže.

Program na podporu aplikovaného výzkumu ZÉTA je zaměřen na podporu spolupráce akademické sféry a podniků prostřednictvím zapojení posluchaček a posluchačů magisterských a doktorských studijních programů vysokých škol a mladých výzkumných pracovnic a pracovníků ve věku do 35 let. Program ZÉTA je otevřen pro všechny obory a reflektuje zapojení mladé výzkumné generace - na matchmakingové akci #TACRship jsou proto vítáni především:

► studenti a studenti (VŠ a SŠ)
► výzkumné organizace
► podniky, které chtějí využít nových a kreativních způsobů myšlení

Věříme, že akce bude ideálním místem pro setkání zástupců podniků s žáky, studenty a dalšími zástupkyněmi a zástupci mladé výzkumné generace na prahu svých kariér, kteří se hodlají se svými výzkumnými nápady zúčastnit veřejné soutěže o možnost pokrytí části nákladů na své výzkumné aktivity. Pozvánku na akci a podrobnější informace o ní naleznete na webu TAČR.

Máte zájem se akce zúčastnit? Následujte link k registraci účastníků.

Hledáte-li do svého projektu podnik či novou výzkumnou sílu, zaregistrujte jej zde.

Hlavní partneři


HAVAS PWC PRESCO MAZAGRANDE PRESCO PRESCO