Máte dotaz?

Pište na info@ceskainovace.cz

Chcete být součástí sítí a sdílení?

Pište na team@ceskainovace.cz

Just now

Buďte tam: Konference Inovační ekosystémy ve firmách

10. 04. 2019

Nenechte si ujít podnětnou konferenci Inovační ekosystémy ve firmách, která ve čtvrtek 25.4.2019 od 9 do 13h propojí v krásných prostorách Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT manažery a majitele firem, kteří prostřednictvím inovací vdechují dynamiku svým společnostem.

Číst celou zprávu

3x minikonference Smart Prague na e-Salonu

09. 11. 2018

Pražský veletrh čisté mobility e-SALON otevře své brány 15. listopadu sérií přednášek a konferencí. Jeden z hlavních partnerů akce, městská společnost Operátor ICT, která v metropoli zavádí inovace v mnoha oblastech, včetně mobility, pořádá v průběhu zahajovacího dne tři minikonference, jejichž ústředním tématem bude rozvoj bezemisní dopravy v hlavním městě a na něž jste srdečně zváni!

Číst celou zprávu

Vernisáž výstavy CZECH INNOVATION EXPO!

05. 11. 2018

Srdečně Vás zveme na vernisáž výstavy Czech Innovation Expo - unikátního projektu z dílny České inovace ve spolupráci s Českými centry, který představuje stoleté dění v naší zemi na poli vědeckém, výzkumném a inovačním. Interaktivní výstava vychází z propojení audiovizuálního umění, designu a moderních technologií, v oblasti rozšířené a virtuální reality.

Číst celou zprávu

Aplikace Společné století zdarma ke stažení!

22. 10. 2018

Čekají nás oslavy, jaké zažijeme jen jednou za život. Sté jubileum založení naší republiky budou provázet slavnostní společenská setkání, tradiční ceremoniály, pietní akty, vojenské přehlídky a bohatý kulturní program. Abyste se v pestré spleti zajímavých akcí dokázali lépe orientovat, míří do Vašich chytrých telefonů zbrusu nová appka Společné století, která Vám během oslav poskytne komfortní informační servis!

Číst celou zprávu

Konference Čistá mobilita v chytrých městech

17. 10. 2018

Srdečně Vás zveme na konferenci Čistá mobilita v chytrých městech, která se koná 15. listopadu 2018 v PVA EXPO PRAHA - Letňany a kterou Česká inovace pořádá ve spolupráci s B.I.D. services. Program se zaměří zejména na aktuální trendy a očekávání v elektromobilitě, její využití ve firemní sféře, ale také na otázky budování infrastruktury, bez níž posun k "zelenému" pohybu není možný.

Číst celou zprávu

V 18 letech dobývá Čínu svými longboardy

10. 10. 2018

Z pražských skládek, kde hledal dosluhující elektroniku, aby ji mohl rozebrat a dovědět se, jak funguje, pronikl až do vysílání čínské státní televize. Teprve osmnáctiletý student smíchovské průmyslovky Petr Štěpánek má slušně našlápnuto mezi špičku českých start-upů.

Číst celou zprávu

ČIN po roce opět na MSV Brno

04. 10. 2018

ČIN opět po roce prezentuje na brněnském Mezinárodním strojírenském veletrhu! Návštěvníci mohou interagovat s naší putovní výstavou Czech Innovation Expo, která pomocí virtuální a rozšířené reality originální formou nastiňuje kromě historie česko-slovenských inovátorů také současnost a budoucnost domácího inovačního prostředí.

Číst celou zprávu

Pozvánka na ZETA Matchmaking

04. 09. 2018

V souvislosti s vyhlášením 2. veřejné soutěže programu ZÉTA dne 18. září 2018 pořádá Technologická agentura ČR (TA ČR) další z řady matchmakingových setkání #TACRship ZÉTA, které má za cíl propojit zájemkyně a zájemce o účast ve 2. veřejné soutěži a poskytnout tak prostor pro setkání partnerů, inspiraci a informace k podání návrhů projektů do veřejné soutěže.

Číst celou zprávu

SAVE THE DATE: Česká konference 2018

02. 09. 2018

U příležitosti stého výročí vzniku samostatného Československa Vás zveme na konferenční víkend Československo! pořádaný ČESKOU KONFERENCÍ, který se uskuteční ve dnech 20. až 21. října 2018 v Kutné Hoře.

Číst celou zprávu

Pražský voucher v CUBEX Centru

29. 08. 2018

Již tuto středu se v pražském CUBEX Centru koná interaktivní konference Pražský voucher. Formou zábavné interakce, jakož i prostřednictvím panelů předních odborníků, se účastníci mohou dozvědět vše nezbytné o Pražském voucheru.

Číst celou zprávu

První Smart City setkání městských expertů

04. 07. 2018

Sdílení dobré praxe, představení nejúspěšnějších projektů jednotlivých měst i debata o hlavních výzvách v implementaci konceptu chytrého města do praxe byla jedna z hlavních témat prvního setkání expertů na problematiku Smart City z českých měst.

Číst celou zprávu

Historicky první Prague HackFest zná své vítěze!

17. 06. 2018

Historicky první souboj v hackování pražských dat Smart Prague HackFest, kterého se účastnily týmy studentů středních a vysokých škol, se uskutečnil v pátek 8. a v sobotu 9. června na Výstavišti Praha.

Číst celou zprávu

Pořádáme plzeňský Smart Cities Pitch!

11. 06. 2018

Zveme vás na SMART CITIES PITCH - setkání zástupců měst, jehož hlavním tématem budou inteligentní řešení pro městskou infrastrukturu za účelem zlepšení kvality života a zefektivnění postupů ve veřejné správě. Setkání se koná již tento pátek 15.6. od 10:00 ve Vědeckotechnickém parku v Plzni. V předvečer setkání si s námi navíc můžete projít plzeňský pivovar!

Číst celou zprávu

Úspěch pro UJEP: Evropský patent na novou, pevnější slitinu hliníku!

06. 06. 2018

Úspěch v nedávné době zaznamenala Fakulta strojního inženýrství Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Úřad průmyslového vlastnictví jí udělil evropský patent na vynález nové hliníkové slitiny, která najde své uplatnění zejména při výrobě odlitků segmentů forem pro lisování pneumatik a jejich tepelném zpracování.

Číst celou zprávu

Přijďte podebatovat o budoucnosti mobility!

30. 05. 2018

Jak budeme v Evropě jezdit za 10 let? Budou mít všechna auta chytré brzdy, detektory chodců a budou schopna navzájem komunikovat? Nejen o těchto tématech si můžete přijít popovídat v pátek 1.6. od 11:00 do vesmírné agentury GSA s Marošem Šefčovičem.

Číst celou zprávu

ČIN na Břehy 2018

23. 05. 2018

V sobotu 19. května se oba břehy Vltavy propojily v jedinečné akci Břehy 2018, která přinesla zajímavé diskuse a přednášky o využití veřejného prostoru v Praze a rovněž i našlapaný hudební program, kterému vévodili Mydy Rabycad či Klara & The Pop. Česká inovace byla u toho a s ní i projekt Czech Innovation EXPO!

Číst celou zprávu

Programy CzechInvest: 1.000.000 na rozjezd nebo expanze do zahraničí!

17. 05. 2018

Výzvy agentury CzechInvest pokračují! Začínající podnikatelé mohou získat 1.000.000,- na rozjezd svého podnikání v Česku nebo využít možnosti expandovat do zahraničí. Vyberte si z nabídky CzechStarter / CzechDemo / CzechMatch.

Číst celou zprávu

Pojďte zlepšit Prahu na Smart Prague HACK FEST 2018!

17. 05. 2018

Víte, co byste v Praze chtěli zlepšit? Máte rádi výzvy? V takovém případě pojďte dát hlavy dohromady a zdravě si zasoutěžit na letošní Smart Prague HACK FEST, který pořádá Operátor ICT, a.s. v rámci akce Legendy. V české inovaci jsme s partnerstvím hackathonu neváhali ani vteřinu!

Číst celou zprávu

V Praze ožívá multifunkční prostor Kaplicky Centre

24. 04. 2018

18.4. v den narozenin Jana Kaplického nadační fond Kaplicky Centre uspořádal ve spolupráci s Institutem plánování a rozvoje, Národní knihovnou ČR a Operátorem ICT v pražském nově otevřeném Centru architektury a městského plánovaní (CAMP) diskusi na téma využití díla Jana Kaplického.

Číst celou zprávu

A / Věda a výzkum. A lasery!

18. 04. 2018

Akademie věd ČR vydala první letošní čtvrtletník věnovaný příznivcům vědy A / Věda a výzkum, který si jako na hlavní téma tentokrát posvítil na lasery. Dále se dozvíte například o stravování v dobách dávných i nedávných, o aktuálních reprodukčních problémech nebo zajímavosti o masožravých rostlinách. Čtěte už teď ve Vašem prohlížeči!

Číst celou zprávu

Diskuse 'Architekt Jan Kaplický a jeho stavby'

16. 04. 2018

Srdečně vás zveme na debatu o architektuře Jana Kaplického a o tom, jak jeho dílo oživit i dnes. Akci organizuje nadační fond KAPLICKY CENTRE a Česká inovace se na ní nadšeně podílí jako jeden z partnerů. V rámci diskuze bude rovněž představen model Kaplicky Centre spolu s digitální projekcí.

Číst celou zprávu

Premiéra Czech Innovation Expo v Berlíně!

07. 04. 2018

V rámci berlínského Czech Innovation Festivalu (18. a 19.4.) bude mít premiéru projekt Czech Innovation Expo - interaktivní výstava, která za využití moderních technologií představí návštěvníkům minulost, současnost i budoucnost českého inovačního prostředí a také přehled toho nejlepšího, co české hlavy světu v uplynulém století daly!

Číst celou zprávu

Programy CzechInvestu pro startupy

27. 03. 2018

Potřebujete cenné rady do začátku podnikání? Jste start-up, který hledá investora? Nebo chcete vaše aktivity rozšířit do zahraničí? Agentura CzechInvest právě přijímá přihlášky do lukrativních startupových programů, tak využijte svojí šance podívat se třeba do Silicon Valley a dostat své podnikání na vyšší level!

Číst celou zprávu

Boardmobile: startup ze střední školy

18. 03. 2018

Server Redbull přinesl zajímavý článek o startupu Boardmobile, jehož posláním je výroba elektrických longboardů. Stojí za ním teprve dvacetiletý student a sportovec Lukáš Joukal, který se rozhodl zaplnit mezeru na českém trhu ještě předtím, než úspěšně složil maturitu.

Číst celou zprávu

Je tu šance pro pražské firmy!

20. 02. 2018

Jste malý nebo střední podnik podnikající na území Prahy? Chcete podpořit své podnikání zlepšením prezentačních dovedností či účastí na zahraničních výstavách a veletrzích? Toužíte se seznámit s odborníky na poli podnikání a získat od nich cenné rady pro Váš business? Pokud ano, je tento text určen přímo pro Vás.

Číst celou zprávu

Women Startup Competition v Praze!

25. 01. 2018

ve středu 7. února od 19:00 proběhne v pražském ImpacHubu již druhé národní kolo WOMEN STARTUP COMPETITION -  unikátní startupové soutěže určené pouze pro startupy, kde je alespoň jeden z founderů žena. Vítězný tým bude moci reprezentovat Českou republiku v mezinárodním kole v Londýně.

Číst celou zprávu

OPEN CALL: Czech Startup Pitch v Berlíně

20. 01. 2018

České centrum v Berlíně spolu s Velvyslanectvím České Republiky v Berlíně a zastoupením agentury Czechinvest v Německu pořádá třetí ročník akce Czech Startup Pitch, která se uskuteční v rámci Czech Innovation Festivalu 2018 (CIF 2018) ve čtvrtek 19. dubna 2018 v Českém centru v Berlíně.

Číst celou zprávu

Kybernetická revoluce CZ II

10. 01. 2018

Sdružení CzechInno ve spolupráci s Enterprise Europe Network, BIC Plzeň a dalšími partnery uspořádalo v roce 2017 roadshow v Plzni, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Olomouci, Brně, Ostravě a ve Zlíně.

Číst celou zprávu

Festival přilákal na 400 účastníků!

03. 12. 2017

Šestý ročník Festivalu Česká inovace přivedl 30. listopadu do areálu DEPO2015 v Plzni inovátory, firmy, investory, akademiky a zástupce veřejné správy. Festival poprvé v Plzni a poprvé v novém konceptu více než 400 účastníkům nabídl 53 prezentací, 9 workshopů a nepočítaně dalších aktivit, mezi nimiž lze vypíchnout závody dronů či večerní koncert.

Číst celou zprávu

Festival ČIN 2017

13. 11. 2017

Festival Česká inovace zveřejnil program a vizuál letošního 6. ročníku: na konci listopadu se v Plzni setkají inovátoři z celé republiky! Největší tuzemské setkání inovátorů se letos poprvé koná v Plzni – 30. listopadu v areálu DEPO2015. Nový vizuál vystihuje podstatu a unikátnost Festivalu Česká inovace – setkání, jehož cílem je propojení inovačních komunit a konkrétní ČIN.

Číst celou zprávu

Šestý Festival inovací 30/11 v Plzni!

12. 10. 2017

Festival Česká inovace, největší tuzemské setkání inovátorů, se letos poprvé uskuteční v Plzni. Areál DEPO2015 30.11. zaplní průkopníci nových přístupů a postupů, vedoucí start up projektů, zástupci českého průmyslu, akademické sféry, veřejné správy a investorů, aby společně absolvovali pozoruhodný program, inspirovali se a navázali spolupráci.

Číst celou zprávu

Czech Innovation Expo na MSV 2017!

10. 10. 2017

Tým České inovace se účastní aktuálně probíhajícího Mezinárodního strojírenského veletrhu 2017 v Brně, kde rovněž poprvé představuje koncept Czech Innovation Expo a služby sdíleného Technologického centra. Zastavte se v hale Z a přijďte si vyzkoušet letecký simulátor, 3D pero, nebo se zkrátka dozvědět víc o tom, co ČINíme!

Číst celou zprávu

ČIN OPEN AIR 2017: Do akce!

13. 09. 2017

Tým České inovace ve spolupráci s novou kávovou limonádou Mazagrande uspořádal poslední srpnový den v areálu Bruselského pavilonu EXPO 58 v Letenských sadech ČIN Open Air 2017, akci, na níž našly společnou řeč vědomosti i zábava. Založili tak novou tradici odlehčeného letního komunitního setkání inovátorů.

Číst celou zprávu

Podnikatelsko ekonomické fórum v Lednici

11. 07. 2017

V aktuálním horkém počasí je jakákoli představa lednice příjemně chladivá. Přesto věříme, že Vás pozvánka na Podnikatelsko - ekonomické fórum, které se v Lednici koná od dvanáctého do čtrnáctého září, nenechá chladnými! Akci pro Nadaci ZET organizuje Zdeněk Bílek a společnost Biko.

Číst celou zprávu

Czech Innovation Festival 2017

08. 06. 2017

Třídenní mashup inovací, inovativních technologií, kreativní ekonomiky a výzkumu - to nabízí Czech Innovation Festival, který v německém hlavním městě ve dnech 22.-24.6.2017 organizuje České centrum Berlín ve spolupráci s tamní ambasádou ČR. Cílem festivalu je představit laikům i odborníkům výběr toho nejlepšího z české inovační scény.

Číst celou zprávu

Dotační program TRIO - Rádi se přiČINíme!

08. 06. 2017

V předminulém týdnu byl zveřejněn národní program, který umožňuje vývoj a dovývoj produktů i jejich komercializaci. Program TRIO je zaměřen na podporu průmyslového výzkumu a experimentálního vývoje formou dotace mezd VaV pracovníků a nákladů spojených s vývojem a výzkumem. Domluvte si s ČINem konzultaci zdarma!

Číst celou zprávu

Česká inovace poběží pro ovace

15. 05. 2017

Není sporu o tom, že inovační development je jedním z nejvíce dynamických odvětví businessu. Neustále se proměňuje, vyvíjí, zrychluje, zkrátka je nustále v pohybu. A v České inovaci jsme si řekli, že jediný způsob, jak si nenechat nic utéct, je utíkat taky! Rozhodli jsme se proto zahájit běžeckou přípravu a dostat tým ČINu na startovní (a především cílovou!) listinu Vltava run 2018.

Číst celou zprávu

Wfund podporuje ženy v podnikání

10. 04. 2017

Česká inovace je novým podporovatelem projektu Wfund - venture kapitálového fondu, za nímž stojí skupina inovátorů, angel investorů, zakladatelů společností a startupistů, kteří se rozhodli pomáhat ženám k aktivitě v business prostředí a stimulovat tak evropskou tržní ekonomiku.

Číst celou zprávu

Kde nanotechnologie změní budoucnost - komentář Jiřího Kůse

28. 07. 2016

Ing. Mgr. Jiří Kůs, spoluzakladatel a CEO společnosti NanoSPACE s.r.o., se v nejnovějším článku na svém blogu na iDnes.cz rozepsal o budoucích možnostech využití nanotechnologií v praktickém životě. Mezi hlavními oblastmi rozvoje tohoto odvětví jmenuje pervazivní nanosenzoriku, chytré materiály, decentralizovanou energetiku, big data a potenciálně též nesmrtelnost a singularitu.

Číst celou zprávu

Jaroslav Musil: Aktivní vyhledávání inovací je klíčem k pokroku

21. 06. 2016

Ředitel ČINu Jaroslav Musil pro Český rozhlas v pravidelném Magazínu Leonardo hovořil o misi České inovace, smyslu inovativního myšlení a klikaté cestě startupistů k vrcholu. Inspirujte se celým rozhovorem s lídrem ČINu!

Číst celou zprávu

Festival České inovace odkrýval budoucnost inovací a podnikání

17. 05. 2016

Inovace musí přijít ve správný čas, jinak se neujme, kosmický vývoj může v příštích 20 letech lidstvu otevřít zcela nové obzory ap. Nejen těmto tématům se v pátek 6.5.2016 v nádherném prostředí pražské Lucerny věnoval již 5. ročník Festivalu České inovace (ČINFEST).

Číst celou zprávu

Kulatý stůl TC AV ČR: Ve vesmírných technologiích je prostor i pro české firmy a investice

16. 05. 2016

Technologické centrum AV ČR uspořádalo dne 5. května kulatý stůl s Rickem Tumlinsonem, jedním z největších současných vizionářů v dobývání vesmíru. Se zástupci pozvaných firem z oblasti vesmírného výzkumu a technologií a státní správy diskutoval o podnikání v kosmických technologiích, nových příležitostech a možnosti spolupráce českých a amerických firem.

Číst celou zprávu

Pátý ročník Festivalu inovací tentokrát v pražské Lucerně

20. 03. 2016

V uplynulých letech měli příznivci inovací již čtyřikrát možnost navštívit největší inovační událost roku - Festival inovací organizovaný pod záštitou ČINu. A jinak tomu nebude ani letos. Zaškrtněte si proto v kalendáři datum 6. května a přijďte do pražské Lucerny zažít atmosféru největšího setkání inovátorů roku 2016.

Číst celou zprávu

Strojírenské fórum 2016 za dveřmi

06. 03. 2016

Česká inovace vás jménem spolupracující organizace srdečně zve na již třetí ročník Strojírenského fóra, které se koná ve dnech 22. - 23. 3. 2016 v Obecním domě v Praze. Konference proběhne pod odbornou patronací Svazu strojírenské technologie a nově i Svazu průmyslu a dopravy České republiky. Motto letošní konference zní:  "Klíčovým faktorem úspěchu je osobní iniciativa."

Číst celou zprávu

Inovujte svou slovní zásobu s naším slovníčkem!

17. 01. 2016

Pochopení termínů a srozumitelná komunikace je zásadní pro jakoukoliv lidskou týmovou činnost. O to víc to platí pro inovační prostředí, kde se objevené potkává s nepoznaným a kde se kromě nových nápadů rodí i spousta nových termínů.

Číst celou zprávu

První ČINOMAT vygeneroval zajímavé nápady pro Českou inovaci

16. 12. 2015

Celodenní pilotní akce, kterou spolupořádaly Česká inovace, o.p.s. (ČIN) a Česká spořitelna, a.s., se zúčastnilo více než 30 dalších partnerů či sympatizantů ČINu - Impact Hub, RWE, BalSeal, Lidrarna.cz, Malá technická univerzita, o.p.s., Nadace Depositum Bonum a Direct People.

Číst celou zprávu

Regionální výzkumná centra jsou pro budoucnost nenahraditelná

21. 07. 2015

K diskuznímu setkání se 14. 7. 2015 v Sekci pro vědu, výzkum a inovaci Úřadu vlády sešli zástupci předních regionálních výzkumných center. Tato byla v posledních letech vybudována se značným přispěním strukturálních fondů EU. Role hostitele se ujal náměstek místopředsedy vlády Arnošt Marks, který těmto výzkumným kapacitám přičítá pro budoucnost aplikovaného výzkumu v ČR velkou důležitost.

Číst celou zprávu

Společnosti Linet a ČKD se dostaly na seznam největších inovátorů světa!

04. 06. 2015

V právě vycházející knížce Masters of Innovation figurují mezi nejpokrokovějšími firmami světa Linet a ČKD. Linet autoři ocenili za sofistikované technologie a postup při jejich vývoji, zatímco u ČKD vyzdvihli transformaci strojírenské firmy na moderní technologickou společnost.

Číst celou zprávu

Obracíme zraky směrem k novému ročníku Soutěže ČIN

10. 05. 2015

Festival Česká inovace 2015, jenž na konci března udělal tečku za letošním ročníkem Soutěže, představoval skvělé zakončení povedené inovační sezony. Aby kvalita té nadcházející dosáhla ještě vyšších hodnot, tým ČINu již pomalu začíná s poctivými přípravami.

Číst celou zprávu

Děkujeme za účast na Festivalu ČIN 2015!

03. 04. 2015

Velmi rádi bychom Vám chtěli poděkovat za účast na 4. ročníku Festivalu Česká inovace. I díky Vám se podařilo navodit skvělou atmosféru ke sdílení zkušeností a navazování kontaktů a opět dostat české inovační hřiště do obecného povědomí.

Číst celou zprávu

Festival ČIN 2015 vyhlásil absolutního vítěze mezi českými inovátory

01. 04. 2015

Již 4. ročník největšího setkání inovátorů v Česku - Festival Česká inovace 2015 – se odehrál v pátek 27. 3. v NTK. Akce se zúčastnilo 550 nadšených fanoušků inovací, kteří měli možnost shlédnout zajímavý program, na jehož konci byli slavnostně vyhlášeni vítězové soutěže ČIN 2014, včetně absolutního vítěze.

Číst celou zprávu

Pětici nejlepších českých inovátorů už známe, kdo bude absolutním vítězem?

26. 02. 2015

Soutěž Česká inovace vyhlásila nejlepší tuzemské inovace roku 2014. Zajímavé a prospěšné nápady vybrala porota odborníků ze 124 přihlášených projektů z nejrůznějších sfér průmyslu, obchodu, vědy nebo státní správy. 

Číst celou zprávu

Česká inovace pomáhá objevovat české inovační hvězdy

22. 01. 2015

Gratulujeme Plzeňským městským dopravním podnikům (PMDP) k úspěchu v mezinárodní soutěži Quality Innovation of the Year. PMDP se svým projektem zvítězily již v roce 2013 v kategorii Inovace ve veřejné správě v soutěži Česká inovace za rok 2013. Tu odborně zastřešuje poradenská společnost PwC Česká republika a komisi pro výběr vítězných projektů předsedá Karel Půbal, ředitel Poradenských služeb pro veřejný sektor PwC ČR. Těší nás, že .

Číst celou zprávu

Do letošního ročníku Soutěže je přihlášeno 124 projektů

02. 01. 2015

Počet projektů, které se letos postaví na startovní čáru Soutěže ČIN, se vyšplhal až na číslo 124. Není třeba složitých analýz k vyvození závěru, že v České republice není o kreativní hlavy nouze a že vybrat letošního vítěze nebude pro porotu vůbec snadné.

Číst celou zprávu

Inovační koktejl se v Praze míchá 18.11.

17. 10. 2014

Nenechte si ujít vystoupení start upů před reálnými investory a zažijte v rámci investorských pitchů opravdový Den D. Zakroužkujte si v kalendáři listopadové datum a přijďte do Prahy upít trochu Inovačního koktejlu.

Číst celou zprávu

Inovační koktejl míří i do Vašeho města

20. 09. 2014

Inovační koktejl 2014 je mobilní akcí, která v průběhu letošního podzimu zavítá do mnoha koutů České republiky. Návštěvníci se díky ní mohou naučit, jak správně prodat svůj nápad či inovaci. Podívejte se, zda si Inovační koktejl 2014 najde cestu i do Vašeho města.

Číst celou zprávu

Seminář Průmyslové právo v praxi III s volnou vstupenkou na 56. MSV Brno 2014

05. 08. 2014

Zveme Vás na seminář Průmyslové právo v praxi III., který má tentokrát s podtitul Metoda TRIZ – rychlá cesta k inovačnímu úspěchu. Seminář pořádá nakladatelství technické literatury FCC Public a Asociace rozvoje invencí a duševního vlastnictví ARID a koná se ve středu 1. října 2014 jako součást doprovodného programu 56. Mezinárodního strojírenského veletrhu Brno 2014.

Číst celou zprávu

Výroční zpráva 2013

25. 06. 2014

je na světě - podívejte se pod pokličku České inovace a přečtěte si zajímavé informace o našich ČINech: soutěži, festivalu, ale i ostatních zajímavých akcích, které jsme v uplynulém roce připravili.

Číst celou zprávu

Seriál Česko 2020, II. díl: „Život v kyberprostoru“

28. 05. 2014

Shlédněte záznam z diskuse!V krásném prostranném office vydavatelství Economie v Karlíně se 20.5. v rámci seriálu neformálních diskusí s názvem Česko 2020, pořádané Českou inovací a časopisem Respekt, sešlo několik zajímavých hostů – odborníků ze svých oborů. 

Číst celou zprávu

Nejlepší českou inovací se stal průhledný beton-LiCrete!

13. 03. 2014

Jde o první nosný materiál, který dokáže přenášet světlo skrze všechny své povrchy. Hlasovalo pro něj 33 procent účastníků Festivalu Česká inovace, který se konal 14. března v Národní technické knihovně v Praze. Přehled všech vítězných projektů naleznete zde Všem vítězům gratulujeme!

Číst celou zprávu

INFOČIN - akce nabitá informacemi o inovacích!

16. 01. 2014

Které knížky stojí za to si přečíst? Nejen o tom budou ve středu 22. ledna v 18:00 v Era světě hovořit Kateřina Jiřinová, Filip Dřímalka, Tomáš Baránek a Petr Koubský.

Číst celou zprávu

Jak dopadl první Česko 2020 webstream: E-Mobilita?

09. 12. 2013

První díl seriálu diskuzí Česko 2020 - Vize pro naší ekonomiku a společnost se konal 
3. prosince 2013. Zabýval se tématem „E – mobilita - Nové myšlení v dopravě"!

Číst celou zprávu

5. Večer ČINu: Od nápadu do praxe

06. 11. 2013

Pátý Večer ČINu se uskuteční v pondělí 18. listopadu 2013 od 18:00 v Era světě na Jungmannově náměstí. Přijďte si vyslechnout tipy a triky, jak zrealizovat váš nápad!

Číst celou zprávu

4. Večer ČINu

03. 10. 2013

Blíží se v pořadí již čtvrtý Večer ČINu s podtitulem Patentovat a chránit, který se bude věnovat problematice ochrany duševního vlastnictví. Přijďte si vyslechnout zajímavou diskuzi na toto téma v úterý 22. října 2013 v Era světě na Jungmannově náměstí v Praze.

Číst celou zprávu

ČIN v České televizi

01. 09. 2013

O úspěšné soutěžní projekty České inovace se zajímá i Česká televize!

Číst celou zprávu

Třetí Večer ČINu

02. 08. 2013

s názvem Inovativní úřad - Sen, vize nebo skutečnost? věnovaný inovacím ve veřejné správě se blíží!

Číst celou zprávu

Hlavní partneři


HAVAS PWC PRESCO MAZAGRANDE PRESCO PRESCO